Willa Pod Jaskinią

Willa Pod Jaskinią położona jest w Dolinie Kleśnicy w Masywie Śnieżnika, niedaleko największej i najpiękniejszej w Sudetach Jaskini Niedźwiedziej, gdzie można podziwiać różne formy naciekowe: stalagmity, stalaktyty, stalagnaty, heliktyty, kolumny, draperie i kaskady,a także niedaleko najwyższego szczytu Masywu Śnieżnika i polskich Sudetów Wschodnich - Śnieżnika (1426 m n.p.m.).

W samej wsi Kletno znajdują się liczne wyrobiska kamieniołomów i stare sztolnie. Niektóre z nich można zwiedzać np. można przejść podziemnymi chodnikami trasę około 200 m w nieczynnej kopalni uranu.

Obiekt nasz posiada 70 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym (łazienki w każdym pokoju), tv, Wi-Fi w całym obiekcie, restauracja na 70 miejsc.

Zagospodarowany ogród, wiatę grillową na 100 osób, parking. Obiekt ogrodzony. Do dyspozycji gości jest ogród i duży grill z miejscem na ognisko, a także parking. Kletno jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Jest terenem dla miłośników narciarstwa, osób lubiących piesze lub rowerowe wycieczki, a przede wszystkim dla tych co lubią spokojnie wypoczywać na łonie natury.