Willa Pod Jaskinią

Willa Pod Jaskinią położona jest w Dolinie Kleśnicy w Masywie Śnieżnika, niedaleko największej i najpiękniejszej w Sudetach Jaskini Niedźwiedziej, gdzie można podziwiać różne formy naciekowe: stalagmity, stalaktyty, stalagnaty, heliktyty, kolumny, draperie i kaskady,a także niedaleko najwyższego szczytu Masywu Śnieżnika i polskich Sudetów Wschodnich - Śnieżnika (1426 m n.p.m.).

W samej wsi Kletno znajdują się liczne wyrobiska kamieniołomów i stare sztolnie. Niektóre z nich można zwiedzać np. można przejść podziemnymi chodnikami trasę około 200 m w nieczynnej kopalni uranu.

Obiekt nasz posiada 70 miejsc noclegowych z pełnym węzłem sanitarnym (łazienki w każdym pokoju), tv, Wi-Fi w całym obiekcie, restauracja na 70 miejsc.

Zagospodarowany ogród, wiatę grillową na 100 osób, parking. Obiekt ogrodzony.

Chaty Niedźwiedzia

Chaty Niedźwiedzia położone są w obrębie jednej posesji obok Willi pod Jaskinią.

Otoczone są wkoło lasami i górskimi łąkami. Z okien wydać szczyty Śnieżnika. To komfortowe domki do wynajęcia. W każdym z nich jest 6 pokoi w standardzie hotelowym, kuchnia i jadalnia z kominkiem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi. Aneks kuchenny oprócz wyposażenia w zastawę kuchenną posiada kuchenkę gazową, lodówkę oraz niezbędne akcesoria. W obiekcie jest ogólnie dostępne Wi-Fi, pokoje są wyposażone w telewizory i łazienki.

Do dyspozycji gości jest ogród i duży grill z miejscem na ognisko, a także parking. Kletno jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Jest terenem dla miłośników narciarstwa, osób lubiących piesze lub rowerowe wycieczki, a przede wszystkim dla tych co lubią spokojnie wypoczywać na łonie natury.